Meil kõigil on võime suunata ning luua oma elu ise!

TeetaTervendamine on meditatiivne protsess, mis loob füüsilise, psühholoogilise ja hingelise tervenemise läbi keskendunud palve Looja energias. TeetaTervendamine pole seotud religiooniga, ega pole spetsiifiliselt suunatud ühelegi kitsale vanuserühmale, soole, rassile, nahavärvile ega usutunnistusele. 

Teetatehnika üks peamisi suundi on uskumuste leidmine ja nende muutmine. Uskumused on need, mis me arvame olevat tõde, aga tegelikkuses võivad hoopis teatud uskumused meie elu segada. Uskuge või mitte, aga tihti inimene ise ei teagi millised piiravad uskumused võivad tema elu piirata!

Uskumused ehk programmid, võivad olla tekkinud juba kaugest ajast - kas esivanematelt ehk siis geneetiline pärand meile; või hoopis eelmisest elust ehk siis ajalooliselt tasandilt pärit uskumused; või hoopis tuumuskumused, mis meile on lapsepõlvest sissejuurdunud; või hoopiski hingeliselt tasandilt pärit uskumused. Teetatehnikaga saab jälile TUUMuskumusele. Kui muuta tuumuskumust, siis muutub ka oleviku reaalsus.

Paljud inimesed elavad suurema osa oma elust varjatud programmidega - näiteks inimene ei saa olla kas terve või edukas. Uskumustega tegelemise töö annab inimestele võimaluse eemaldada need negatiivsed programmid ja asendada need kõige olemas oleva Looja energiast allalaetud positiivsete programmidega. 

Teetatehnikaga saab ka tundeid allalaadida. Tundeid, mida inimene pole oma elus teatud asjaoludel kogenud ega tundnud. Näiteks ei tea inimene, mis tunne on olla armastatud. Seda tunnet saab teetatehnikaga allalaadida ning seejärel armastuse leidmine ja kogemine tuleb hõlpsamini. 

Teetatehnikaga saab ka edukalt manifesteerida ning luua omale soovitud tulemusi. 
Kõikide loomiste taga peab olema siiras usk - usk Looja väesse!

Me oleme kõik osa Kõige Olemasoleva Looja loomingust! Meis kõigis on Looja energiat! Kõik on võimalik!

Vastuvõtud toimuvad veebikeskkonna vahendusel (skype, messengeri kõne, zoom).

Seansi hind: 1 tund 60 eurot ning 1,5 tundi 90 eurot.
Tulgu see raha Sulle mitmekordselt tagasi!