Romantika paarisuhtes 24. märts

Mis on romantika... Kuidas see end näitab... Tulid eile metsas jalutades sellised mõtted. Jagan neid ka teiega!


Kas alati peab olema romantika see klišee, mis filmides nähtud või raamatutest loetud... Kus mees pakub naisele küünlavalgel veini ja mängib bänd, mis on spetsiaalselt tellitud just neile ning ollakse restoranis kus on spetsiaalne lauateenindus ning hiljem siis hotellitoas roosiõitega voodis ja vannis jne jne jne. Filmidest nähtud romantika. Aga....minu meelest kõlab väga romantiliselt ka see, kui mees ütleb naisele näiteks hommikul, kui tal pole ühtegi meiki peal, et "kallis, sa oled nii ilus" (seda muidugi siiralt öeldes ja mõeldes!)..
Romantika võiks olla ka see lihtne asi, kui mees tuleb oma naise juurde ja lihtsalt võtab tal selja tagant ümbert kinni ning kallistab ja lausub midagi armast ja toetavat (jällegi siiralt!).
Kohe kindlasti kuulub minu meelest romantika kategooriasse ka see, et kui mees organiseerib lastele lastehoiu (hoidja või vanavanemad nt) ning viib naise õhtul kas siis kuhugile sööma või tantsima või spaasse või miks mitte lihtsalt mere äärde koos aega veetma. Ühine koosveedetud aeg on hindamatu väärtusega!
Romantika on minu jaoks ka see, et kui kaks inimest lihtsalt istuvad üksteisega, tunnevad ennast mugavalt, ja lihtsalt vaatavad üksteisele silma ja loevad teineteist ja üksteise tundeid ainult silmist, mõttejõul....kus midagi ütlema ei pea, ei pea olema keegi teine, vaid mõlemad saavad lihtsalt olla üksteisega, niisama.... mitte midagi eeldamata, lihtsalt olla ja teineteist tunnetada.
Väga romantiliselt saab lihtsalt koos olles aega veeta, tehes just seda mida sa tead, et teisele meeldib, üllatades teda! Kellele aga üllatused ei meeldi, siis lihtsalt pakkuda iseenda kohalolu. See võib vägagi romantiliseks kujuneda.
Teinekord on väga romantiline, kui mees valmistab naisele õhtusöögi või hommikusöögi või hoopis üllatab teda päeval mõne maitsva roaga.
Väga romantiliselt võib mõjuda ka (jala)massaaž oma partnerile peale pikka tööpäeva, pakkudes sellega oma tähelepanu, hoolt ja armastust!

Romantikaks ei pea alati palju pingutama. Ainuke asi mis tuleb teha on kuulata, märgata oma partnerit ja olla kohal siis, kui seda on kõige enam vaja! Vahel piisab ainult mõnest heast sõnast loomaks vägagi mõnus õhkkond ja meeleolu, sest nii naine kui mees mõlemad vajavad märkamist, hellust, hoolt, tähelepanu, kuulamist, kallistusi, õrnusi ning eelkõige koosveedetud aega!

All reactions:
25Ergo Nõmme, Kelli Süld ja veel 23

Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: