Kõik me oleme erinevad! 10. okt

Iga päevaga aina enam saab minu jaoks tõestust, et inimesed ja nende soovid ning lähenemine elule on erinev. Ja seda on rõõm tõdeda! Kahjuks, kõik inimesed sellest veel aru ei saa.. Paljud võtavad veel endiselt sellise lähenemise viisi, et selline milline on ise, peavad olema ka teised inimesed tema ümber. Aga miks nii peab olema? Miks me taha hästi lubada inimestel olla unikaalsed? Kõikide nende vigade ja ka tugevusega!? Isegi kui nende soovid on täiesti utpoopilised! Utpoopilised siis teise inimese jaoks....mitte selle jaoks, kelle soov see on. Tema jaoks on see reaalsus! Reaalsus, mis teeb teda õnnelikuks ja viib edasi.
Paljud vanemad soovivad, et nende lastest saaks KEEGI. Keegi, kes on NENDE unistustes see keegi. Lapse (pole vahet kui vana laps on) unistuses võib-olla on hoopis teine visioon ja eesmärk, mida tema siin selles elus ja kehatuses soovib saavutada... Olete te selle peale mõelnud..., et kõigil meil on omad elueesmärgid ja unistused! Need ei pruugi absoluutselt kokku minna meie vanemate omadega (või sõprade, tädide, onude, kelle iganes omadega).
Julgus elada oma elu on kunst!
Kui Sa veel ei tea, milline on sinu elutee siin selles elus, siis astroloogiline sünnikaart ja selle analüüsimine aitab Sul endas paremini selgusele saada!
Ma olen nii õnnelik, et astroloogia õpingud 2015 aastal ette võtsin! Astroloogia ja erinevad sünnikaardid ja nende analüüsimised (ja oi kui palju ma neid tänaseks teinud olen) on aidanud minul näha nii selgelt, et me KÕIKE OLEME ERINEVAD!
Jah, meil on sarnaseid tahkusid, aga siiski me loome kõik erinevalt oma elu erinevate potentsiaalide, soovide, visioonide, tunnete, emotsioonide ja eesmärkidega!
Ja kõige vahvam on see, et üheskoos loome koos terviku, sest me oleme kõik nagu sügisesed lehed puudel - kirevad ja värvilised oma eripäradega! Mitte ükski pole samasugune!
Kommentaarid puuduvad

Lisa kommentaar

Email again: