Kommenteeri

Kaalust alla tervislikult!

17.aprillil algab teadliku kaalulangetaja praktiline ja teoreetiline koolituste sari.

Kevad on käes!
Kuidas oleks sel aastal tervitada kevadet senisest rõõmsama ja elujõulisemana ning täis tegutsemisindu? Aprillis algab kaalukoolituste sari, mis on nii teoreetiline kui ka praktiline.
Koolitus on mõeldud neile, kes soovivad minna suvele vastu kergema ja tervislikumana. Eesmärgiks on juhendada inimesi paremate ja teadlikumate söögivalikute tegemisel, et kaalulangetamine oleks jätkusuutlik.

Koolituste sari koosneb 5 õppepäevast, kus käsitletakse erinevaid teemasid seoses kaalulangetamise ning tervisliku toitumisega. Tegemist ei ole järjekordse dieedi, vaid tervislikuma elustiiliga, mis viib soovitud tulemuseni ehk eesmärgiks võetud kehakaaluni. Tervislik eluviis on õnneliku elu võti. Kui oled endaga ise rahul, on sinuga rahul ka teised!

Koolitused toimuvad üle nädala õhtuti kell 17.30 - 19.30. Koolituspäevadeks on 17.aprill, 1. mai, 15. mai, 29. mai ja 12.juuni.

Osalustasu on 25 eurot ühe korra eest, kõigi viie koolituspäeva eest korraga tasudes 110 eurot. Hind sisaldab ka õppematerjale ja sööke.

Kohtade arv on piiratud, vajalik on eelregistreerimine. Koolitusele registreerimine ja lisainfo: hiie@sidrunmeliss.ee või tel. 55606876.

Koolituse sisu kohta saab täpsemalt lugeda siit: https://kaotakaalu.ee/koolitused/

Lisa kommentaar

Email again: